Kokteiļbāra Red Sun Buffet īpašnieki brāļi Mikus un Mareks Alberti ir gatavi Liepāju pārvērst par kūrortu ar pludmales un klubu naktīm, jauno grupu konkursiem un ielu svētkiem.

Saule, izklaide līdz spēku izsīkumam, fantastiski brīva atmosfēra – tā tūrisma katalogos raksturota Baleāru arhipelāga sala Ivisa (Ibiza). Tieši tāpat varētu rakstīt par pagājušajā vasarā Liepājas pludmalē realizēto projektu – pludmales klubu Red Sun Buffet.

 

Projekta autori – Mikus un Mareks Alberti - atzīstas, ka ideja tiešām aizgūta spāniskajā tūrisma citadelē. Un Liepājā iedzīvojusies tik veiksmīgi, ka kopš 2010.gada novembra Liepājā darbojas kokteiļbārs Red Sun Buffet, bet brāļi kļuvuši par SIA Red Sun līdzīpašniekiem. Klubā aiz bāra letes darbojas Latvijas čempions cīņas sportā Igors Gončarovs, mūziķa Aināra Virgas dēls Rūdolfs, Liepājas teātra jaunais aktieris Viktors Ellers, kā arī pavārs Ēriks Meņko. «Visiem ir bārmeņa pieredze,» apgalvo brāļi, noliedzot, ka puiši izvēlēti popularitātes dēļ. Tomēr jauniešu publikai atraktīvie bārmeņi tīk, tāpat kā tematiskie sarīkojumi un jauno grupu konkursi klubā. Red Sun Buffet ir noslēdzis vienošanos ar vasaras festivāla Summer Sound rīkotājiem, ka uzvarētāji jauno grupu konkursā ne tikai saņems ieraksta tiesības, bet arī iespēju uzstāties festivālā.

 

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra