Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Citas ziņas

DB atvērtā redakcija atklāta!  4

Izdevniecības Dienas Bizness 25 gadu jubilejas ietvaros klientiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem būs iespēja viesoties Dienas Biznesa izbraukuma redakcijā.

Vieta: Rīgā, Marijas ielā 5.

Līva Melbārzde, DB galvenā redaktore: «Mēs nesen veicām DB lasītāju aptauju un guvām iepriecinošus rezultātus - lielākā daļa mūsu auditorijas ir gados jauna - vecumā līdz 49 gadiem. Turklāt mēs piesaistām arī vērā ņemamu studentu īpatsvaru. Tas ir izcils arguments, lai DB produkti būtu interesanti, moderni un atraktīvi, bet mēs paši- zinoši un atvērti komunikācijai.

Šī iemesla dēļ mēs atklājam Rīgas centrā DB atvērto redakciju, kas veselu mēnesi darbosies pēc pop-up principa. DB atvērtajā redakcijā būs iespējams dzīvē redzēt, kā top DB produkti, kā strādā žurnālisti, redaktori, notiks intervijas un semināri - interesentiem būs iespējams uzzināt daudz par pašu DB un piedalīties dažādās mūsu rīkotajās akcijās.»

Jaunākās ziņas kategorijā

Lielbritānija aizsteigusies priekšā ES  8

Līdz 2017. gada 26. jūnijam  saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu 2015/849 par ES finanšu sistēmas aizsargāšanu no noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas vai terorisma finansēšanas, katrai ES dalībvalstij ir jāiestrādā tās nacionālajā...

Reklāma