Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Citas ziņas

DB atvērtā redakcija atklāta!  4

Izdevniecības Dienas Bizness 25 gadu jubilejas ietvaros klientiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem būs iespēja viesoties Dienas Biznesa izbraukuma redakcijā.

Vieta: Rīgā, Marijas ielā 5.

Līva Melbārzde, DB galvenā redaktore: «Mēs nesen veicām DB lasītāju aptauju un guvām iepriecinošus rezultātus - lielākā daļa mūsu auditorijas ir gados jauna - vecumā līdz 49 gadiem. Turklāt mēs piesaistām arī vērā ņemamu studentu īpatsvaru. Tas ir izcils arguments, lai DB produkti būtu interesanti, moderni un atraktīvi, bet mēs paši- zinoši un atvērti komunikācijai.

Šī iemesla dēļ mēs atklājam Rīgas centrā DB atvērto redakciju, kas veselu mēnesi darbosies pēc pop-up principa. DB atvērtajā redakcijā būs iespējams dzīvē redzēt, kā top DB produkti, kā strādā žurnālisti, redaktori, notiks intervijas un semināri - interesentiem būs iespējams uzzināt daudz par pašu DB un piedalīties dažādās mūsu rīkotajās akcijās.»

Jaunākās ziņas kategorijā

Nāc uz DB atvērto redakciju, skaties tiešraides!

Nāc uz DB atvērto redakciju, skaties tiešraides!

Par žurnālistu darbu valda daudz mītu - DB atvērtā redakcija ir iespēja apskatīties Latvijas biznesa laikraksta darbību klātienē. DB atvērtā redakcija ir realitātei atbilstošs mini redakcijas modelis, kurā katru dienu ir plānoti pasākumi,...

Reklāma