Kokapstrādes uzņēmuma SIA Duglāzija rīkotajā iepirkumā par iekārtu piegādi uzvarējusi SIA ARW būve, kas, iespējams, saistīta ar iepirkuma rīkotāju.

SIA ARW būve tikko uzvarējusi SIA Duglāzija iepirkumā, solot par 396 tūkstošiem eiro piegādāt zāģēšanas līniju baļķu sazāģēšanai taras dēļos. Cena ir augsta, DB noskaidroja, aptaujājot līdzīgu iekārtu ražotājus Latvijā. Projekts, spriežot pēc sludinājuma teksta, gatavojas prasīt ES atbalstu. «Iespējams, ka daļa no uzņēmumiem, kas šobrīd veic vai jau ir veikuši iepirkumus, plāno iesniegt projektu SF programmā Jaunu produktu un tehnoloģiju ražošana, kur projektu iesniegšana ir pagarināta līdz 2011.gada 7.martam,» DB norādīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Abus uzņēmumus saista kopīga faktiskā adrese, lai gan juridiski projekta īstenotājs reģistrēts Koknesē, bet iekārtu piegādātājs - Lielvārdē. Uzziņu portālā visalatvija.lv krievu valodā SIA Duglāzija kā kontaktadresi norādījusi Lielvārdi, Laimdotas ielu 29, kur reģistrēta SIA ARW būve. Abus uzņēmumus saista arī amatpersona.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra