Latvijā viens no populārākajiem dziedātājiem Lauris Reinis nolēmis apdrošināt kādu sava ķermeņa daļu.  Neoficiāli zināms, ka tā ir viņa pēcpuse, un kopējā apdrošinājuma summa mērāma vairākos simtos tūkstošu latu.

Jautāts par šo lēmumu, L. Reiniks atzina, ka ir priecīgs par šādu iespēju, jo uzskata, ka tas tādējādi arī viņam pašam liks vairāk domāties par savu ķermeņa daļu drošību.

Līdz šim Latvijā nebija iespējams apdrošināt cilvēka ķermeņa daļas, tomēr pēdējos gados esot pieaudzis pieprasījums pēc šāda veida pakalpojumiem, tāpēc apdrošinātāji nolēmuši  apmierināt šo pieprasījumu. Turklāt tas esot kļuvis iespējams, jo par ķermeņa daļu apdrošināšanu iespēju it kā apsverot arī citi Latvijā zināmi cilvēki. Tādējādi varētu veidoties pietiekami liela savākto apdrošināšanas prēmiju masa, kas ļaus apdrošinātājiem neciests pārmērīgi lielus zaudējumus šajā apdrošināšanas veidā. 

Neoficiāla informācija liecina, ka tajā skaitā kādu no saviem apaļumiem plāno apdrošināt Linda, Aija, Ella, Agnese, Liene, Anete, kā arī Gatis, Fredis, Renārs, Jānis, uc.

Kā zināms, savas ķermeņa daļas ir apdrošinājuši vairāku ārvalstu mūziķi, tajā skaitā Dženiferas Lopesas burvīgās miesas apdrošinātas par miljardu eiro.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra