2011. gada 20., 21. un 22. maijā Liepājā jau 9. reizi notiks viens no vērienīgākajiem sarīkojumiem Latvijā – Līvas tirgus. Šogad to plānots veidot kā starptautisku tradicionālās kultūras un etnomūzikas festivālu, akcentējot latviešu kultūrai raksturīgo amatu prasmju popularizēšanu un pārmantojamības veicināšanu.

Līvas tirgus ir apmeklētākais sarīkojums Liepājā, liecina pašvaldības organizētās aptaujas rezultāti. Ik gadus to apmeklē vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, tajā piedalās vairāk nekā 50 amatnieki un dažādu arodu pratēji no visas Latvijas.

Tāpēc šogad nolemts Līvas tirgu izvērst līdz tradicionālās kultūras festivālam, kura ietvaros notiks amatnieku nometnes, no Latgales tiks atvests un uzstādīts ceplis, kurā taps skaisti keramikas izstrādājumi, notiks dažādu amatu prasmju demonstrējumi un dažādu lietišķās mākslas izstrādājumu tirdzniecība. Tiks nodrošināta iespēja degustēt latviešu tradicionālo virtuvi, kā arī iegādāties tās labumus.

Starptautiskā etno mūzikas festivālā savu dalību jau apstiprinājusi folkmetāla grupa Skyforger(LV), tradicionālās mūzikas - džezroka grupa Vagilased (EST) un folkroka - metāla grupa Zalvaris (LT).

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra