Liepājas mēra Ulda Seska ģimenes biznesa attīstībai tiek izmantoti Liepājas domes darbinieki.

Par to liecina SIA Berghof izsludinātais uzaicinājums iesniegt piedāvājumu par būvniecības darbu veikšanu lauku tūrisma mītnē Rudbāržu pagasta Sieksātē atbilstoši būvprojektam. Uzaicinājumā kā projekta vadītāja norādīta Liepājas mēra padomniece Vita Plūksna. Paredzamā līguma izpildes vieta ir Sieksātes Zīlmaņi, kur atrodas Sesku ģimenei piederošais tūrisma komplekss.

Paredzamais līguma izpildes termiņš ir šā gada 30. novembris. Vita Plūksna DB atzina, ka projekts paredz tenisa laukuma izbūvi, kā arī atbilstošu ģērbtuvju un dušas izveidi. Iespējams, ka tā realizēšanai varētu piesaistīt arī ES naudu, viņa pieļāva. Vita Plūksna nesaskata interešu konfliktu situācijā, ka, būdama Liepājas mēra padomniece, darbojas kā projekta vadītāja mēra meitai piederošajā uzņēmumā. Neesmu par to domājusi, viņa komentēja.

2009. gada decembrī dibinātais SIA Berghof pilnībā pieder Ulda Seska meitai Anetei Seskai, liecina Lursoft datu bāzē pieejamā informācija. Pie Berghof darbības veidiem norādīta sporta objektu darbība.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra