Rīgas Tūrisma attīstības birojs, kas kūrē Live Riga projektu, cer, ka pašvaldība tam piešķirs vēl 52 tūkstošus latu. Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka birojs nevarēs uzņemties likvidējamā Rīgas Tūrisma koordinācijas un informācijas centra funkcijas.

Rīgas domes deputāti 18.janvārī apstiprināja lēmumu likvidēt Tūrisma koordinācijas un informācijas centru. Šāds lēmums tika pieņemts pēc tam, kad Rīgas Tūrisma attīstības birojs rakstiski apliecināja, ka pieņems darbā visus centra darbiniekus, ja vien viņi paši to vēlēsies.

Birojs vēstulē domei apliecinājis arī to, ka pārņems likvidējamā centra funkcijas, taču bažas par to vai tas tiešām notiks rada piebilde, kurā birojs norāda uz nepieciešamību saņemt papildus finansējumu šo funkciju veikšanai. Tikai saņemot papildus līdzekļus, birojs, kurš šogad no domes saņēmis 1,5 miljonus latu lielu finansējumu, spēšot turpināt pildīt likvidētā centra funkcijas.

Kā viens no argumentiem par labu centra likvidācijai tika minēts fakts, ka RTAB prasītie 52 tūkstoši latu ir krietni mazāka summa nekā 147 tūkstošu lielais centra pagājušā gada budžets.
Rīgas Tūrisma attīstības biroju 2008. gada nogalē dibināja Rīgas dome, aviosabiedrība airBaltic, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija un Latvijas Tūrisma aģentu asociācija. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra