Dienas Bizness

 • 27 pirmdiena,
  jūnijs

  Malvīne, Malvis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8075

  USD: 1.1066

Citas ziņas

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Maijs iesāksies ar četrām brīvdienām  11

Arī maija mēnesī būs četras brīvdienas, tiesa, viena no tām - pirmdiena, 3. maijs - būs jāatstrādā mēneša pēdējā sestdienā. Par darba dienas pārcelšanu uz sestdienu 29. maiju valdība vienojās pagājušā gada nogalē. Četru brīvdienu laikā arī atzīmēs Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20 gadadienu ar kultūras pasākumiem visā Latvijā, ziņo Diena.lv.

Ja valdība nebūtu atbalstījusi pārcelt darba dienu, tad 3. maijā būtu bijis jāstrādā, bet 4. maijs atkal būtu brīvdiena. 1. maijs, kura arī ir oficiālā brīvdiena šogad ir sestdiena, tā netiek kompensēta ar darba dienas pārcelšanu. Tiesa, laikraksti, visticamāk, 1. maijā neiznāks. Brīvdienu laikā saistībā ar 20 gadadienas svinībām notiks dažādi kultūras pasākumi galvaspilsētā, tāpat būs kultūras programma novados. 3. maijā Latvijas Universitātē arī norisināsies konference 1990. gada 4. maija Latvijas Neatkarības deklarācija: starptautiskie un iekšpolitiskie aspekti. Arīdzan Rīgas pašvaldība 3. un 4. maijā iecerējusi rīkot svētkus, kurus sākotnēji nosauca par Svētkiem ģimenēm, taču pēc neatkarības deklarācijas Rīcības komitejas iebildumiem daļēji mainīja to koncepciju. Svētkiem maija sākumā pašvaldība paredzējusi tērēt 49 000 latu, būšot slēgta krastmala, notiks visāda veida svinīgi pasākumi, atrakcijas un «cilvēki varēs visi kopā svinēt savas valsts dzimšanas dienu», toreiz teica Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC).

Saistītie raksti

Šogad pārceltas ir vēl divas darba dienas. Tā rezultātā Jāņos būs veselas piecas brīvdienas pēc kārtas, jo  piektdiena, 25.jūnijs, būs brīvdiena un šo dienu būs jāatstrādā sestdienā, 19.jūnijā. Savukārt rudenī brīvdiena būs ne tikai 18. novembris, bet arī nākamā diena, kas būs jāatstrādā sestdienā, 13.novembrī.

Jaunākās ziņas kategorijā

Nedēļas nogalē svelme sasniegs pat +34 grādus

Nedēļas nogalē svelme sasniegs pat +34 grādus    2

Nedēļas nogalē Latvijā gaidāma pamatīga svelme, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. 25. un 26.jūnijā Latvijā turpinās ieplūst ļoti siltas gaisa masas, tādēļ visā teritorijā gaidāms stiprs karstums - gaiss...

Reklāma