SIA Arbor Medical korporācija Valsts kancelejas organizētā iepirkumā uzvarējusi, piesaistot atbilstošas kvalifikācijas ekspertus, otrdien vēsta laikraksts Dienas bizness.

To, atbildot uz laikraksta jautājumu par to, kā iepirkumu konkursā par funkciju audita atbalsta pētījumu nodrošināšanu spējusi uzvarēt kompānija, kura specializējas dažādu medicīnisko iekārtu piegādē un mediķu apmācīšanā, norāda Valsts kancelejas (VK) atbildīgā amatpersona - Stratēģiskās analīzes departamenta konsultante Inese Vaivare.

Funkciju audita atbalsta pētījumu nodrošināšana šajā gadījumā nozīmē pētījumu veikšanu par Nacionālās attīstības plānu (NAP) un nav saistīta ar veselības aprūpes nozari, skaidroja I. Vaivare. SIA Arbor Medical korporācijas uzvara šajā konkursā nav uzskatāma par netipisku gadījumu - uzņēmums bijis vienīgais, kurš iesniedzis piedāvājumu un atbildis visām VK izvirzītajām prasībām.

Arbor Medical korporācijas vadītāja Dace Rātfeldere (attēlā) laikrakstam pieļāva, ka lielās konsultāciju kompānijas nav bijušas ieinteresētas piedalīties tik mazā iepirkumā.

Vairāk lasiet šodien laikrakstā Dienas bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra