Interneta portālu Tvnet iegādājusies Norvēģijas kompānija Schibsted Media Group, raksta Telegraf.

«Tvnet iegāde bija kārtējais posms Schibsted attīstībā Baltijas valstīs. Mēs jau darbojamies Igaunijā un Lietuvā caur Eesti Meedia. Tvnet tagad piebiedrojies uzņēmuma,» laikrakstam norādījusi koncerna pārstāve Helēna Kierulfa Svāna.

Savukārt paši Tvnet pārstāvji uz jautājumiem par portāla pārdošanu norvēģiem atbildējuši izvairīgi. Izpilddirektors Ivars Bauls laikrakstam ne apstiprināja, ne noliedza portāla pārdošanas faktu Skandināvijas mediju grupai.

Eesti Meedia Group Igaunijā pieder vairāki izdevumi, to skaitā arī lielākā avīze valstī Postimees un otrs lielākais televīzijas kanāls Kanal 2. Lietuvā kompānijā ietilpst iknedēļas žurnāls ZLG, avīze un portāls 15 min, kā arī sludinājumu portāls Plius.

Schibsted ir dibināta 1839.gadā nu darbojas 26 valstīs.

2009.gadā interneta portāla Tvnet apgrozījums bija 534,83 tūkst. Ls, kas ir mazāk nekā 2008.gadā, kad portāla apgrozījums bija 833,91 tūkst. Ls.

Savukārt 2009.gadā portāls strādājis ar 80,29 tūkst. Ls lieliem zaudējumiem, bet 2008.gadā tam bijusi 19,06 tūkst. Ls peļņa.
SIA Tvnet līdzšinējais īpašnieks bija Britu Virdžīnu salās reģistrēts uzņēmums Kingfisher Universal Limited. Tvnet darbojas kopš 2000.gada.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra