Rīgas apgabaltiesa ir izskatījusi pēc būtības a/s SEB banka prasību pret uzņēmēju Oskaru Barševski un viņa dēlu Oskaru Barševski.

Tiesa spriedumu šajā lietā paziņos 30.martā, DB uzzināja tiesā. Jāatgādina, ka banka no tēva un dēla vēlas piedzīt 177,67 tūkst. Ls lielu parādu. Tomēr tuvāku informāciju par lietas būtību DB uzzināt tiesā neizdevās.

DB jau rakstīja, ka pagājušā gada janvārī Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa noraidīja tēva O.Barševska maksātnespējas pieteikumu.

Savukārt 2009.gada decembrī O. Barševskis kopā ar Andri Ertu atklāja jaunu izklaides vietu Penthouse, tomēr patlaban tas ir slēgts. Kā pērn rakstīja mediji kluba telpas tikušas izdemolētas. Par šo gadījumu policijā ir ierosināts kriminālprocess.

2009.gadā viņš dēlam uzdāvinājis apmēram trešo daļu no 1,38 ha lielā zemesgabala Zaķusalas krastmalā, turklāt dēls to uzreiz ieķīlājis par labu O.Barševska draudzenei Irēnai Pulkinenai 349,99 tūkst. Ls liela aizdevuma nodrošināšanai.

Savukārt pirms pāris gadiem rīkotās izsolēs tiesas ceļā vairākkārt tika mēģināts pārdot Barševska jaunākā dzīvokli Mežaparkā, Ezermalas ielā 19-52.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra