Kolektīvs vai komanda? Biežāk jau mums gribas teikt – komanda – skan kaut kā tā labāk, saliedētāk, ar kopīgu mērķi visiem. Bet ne katrs kolektīvs spēj būt komanda un tas arī nav vajadzīgs. Nozarēs, kur notiek sīva cīņa par klientiem, kolektīva attiecības bieži vien ir saspīlētākas, lai arī viens mērķis visiem – uzņēmuma izaugsme un attīstība. Katra darbinieka personības spilgtākās iezīmes mēdz citādāk ietekmēt komandas veidošanos. Tādēļ ir svarīgi saprast, kas ir labāk uzņēmumam – būt komandai vai kolektīvam. Kā motivēt vienam otru un kā motivēt vadītājam savus darbiniekus?

Biznesa attīstības konsultants Mārtiņš Vecvanags jau vairākus gadus runā ar uzņēmumu vadītājiem par darbinieku saliedētību, komandas veidošanu un kolektīva vadīšanu. 20. jūnijā, viesnīcā Bellevue DB akadēmijas ietvaros būs iespēja dzirdēt Mārtiņa Vecvanaga ieteikumus labākam kolektīva vadīšanas darbam. Lekciju papildinās pieredzes stāsts no Tele2 puses - Tele2 Ceļš uz sasniegumiem. Tajā dalīsies Aija Bite–Ozere, personāla vadības departamenta direktore.Semināra laikā Mārtiņš aicinās gan uz diskusiju, gan uz reālāk aktivitātēm, kas palīdz ieraudzīt komandas biedrus citā gaismā. Plašāk seminārā par personisko fokusu, par indivīdu vadīšanu. Kas atšķir komandu no grupas vai bara? Kāpēc lielākā daļa vadītāju kļūdās, saucot savu nodaļu par komandu? Kādi ir komandas veidošanas pamatelementi un tās vadītāja loma. Kā arī sezonas tendence – kopīgi pasākumi un aktivitātes. Kā šos notikumus izmantot uzņēmuma labā, lai veicinātu stipra un vienota kolektīva veidošanos, komandas saliedētību.

Pilna programma, apraksts par ekspertiem un atsauksmes mājaslapā: https://www.akademija.db.lv/komandas-vertibas

Pieteikšanās semināram: http://konferences.db.lv/conferences/komandas-vertibas/ vai rakstot uz zemāk niorādītajiem kontaktiem.

Jautājumu gadījumā: Santa ButāneDienas Bizness konferenču nodaļas projektu vadītāja+371 2614342470 | santa.butane@db.lv

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra