Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Dzīvesstils

Auto ar saldu cenu  6

Pēc būtības jaunākais Toyota Yaris ir uzlabots esošais modelis. Tajā pašā laikā tam jaunumu ir ļoti daudz, tostarp arī jauns benzīnmotors

Japāņu ražotājs, investējot 90 milj. eiro uzlabotajā Yaris, ir pilnveidojis vai ieviesis no jauna vairāk nekā 900 detaļu, tostarp ir pilnveidots eksterjera dizains ar LED gaismas starmešiem priekšgalā, ir iespēja pasūtīt jaunu multimediju centru ar 4,2 collu ekrānu. Aktīvā drošības programma Toyota Safety Sense, aiz kuras paslēpti vairāki elektroniski palīgi, proti, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, kā arī joslu maiņas brīdinājuma sistēma, tas viss turpmāk būs ikvienā Yaris modelī. Visbeidzot 1,33 benzīnmotora vietā stāsies pilnīgi jauns 1,5 litru četru cilindru motors ar 111 ZS lielu jaudu un 136 ņūtonmetru lielu griezes momentu.

Atgādināsim, ka Yaris ir populārākais Toyota modelis Eiropā, tāpēc neizbrīna japāņu rūpīgi pārdomātā modeļa atjaunošanas programma, kas jau pretendē uz padziļinātu feisliftu. Pie mums mazie auto gan nekotējas tik augstu, tomēr dažādu uzņēmumu autoparkos B segmenta modeļi ir pieprasīti darba vāģi. Zīmīgi, ka šobrīd, sākot jaunā Yaris tirdzniecību Baltijā, hibrīdversijai tiek piesolīta salda cena, proti, sākot no 14 790 eiro, kas ir tikai par 1040 eiro vairāk, nekā tiks prasīts par lētāko Yaris ar jauno 1,5 litru četrcilindru benzīnmodeli. Agresīvā Yaris Hybrid cenu politika konkurentiem varētu būt nepatīkama ziņa.

Visu rakstu Tiek pie jauna benzīnmotora lasiet 21. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

 

Saistītie raksti

Komentāri

 • Limitless

  pirms 9 dienām, 2017.04.21 12:16

  +6 -1

  Patreizējām hibrīda mašīnām nav nekādu priekšrocību pret mašīnām ar iekšdedzes dzinējiem.
  Despite common perception, the advantage of hybrids over frugal diesels is often illusory.
  http://emissionsanalytics.com/hybrid-efficiency-put-to-the-test/

  • vārds

   pirms 9 dienām, 2017.04.21 13:23

   +2 -1

   Pašreizējās hibrīda automašīnas tiek izstrādātas, lai autoražotāji varētu ar laiku pāriet uz pilnībā elektriskiem auto. Ņemot vērā jauna auto modeļa izstrādes sarežģītību, tas nav iespējams vienā dienā. Neviens rezerves daļu piegādātājs nav gatavs pilnībā pārslēgt savus konveijerus. Tāpēc, izmantojot esošo materiālo bāzi, tiek lēnām apgūtas jaunās tehnoloģijas.

  • to Vārds

   pirms 6 dienām, 2017.04.24 11:35

   +1 -0

   Neraksti mulkibas. Elektroauto vienalga loti, loti atshkiras konstruktivi no hibrida... Vinjaa ir daudz mazak detalju, piegadaaju skaits arii bus mazaaaks. butibaa elektroauto ir loti, loti primitivs.

 • Laura

  pirms 9 dienām, 2017.04.21 12:35

  +4 -1

  Mašīna ir būtiski pievilcīgāka, salīdzinot ar iepriekšējiem Yaris, bet es to nekad nespētu nopirkt, jo vārds Yaris man asociējas ar mazu, neglītu mašīneli un uzdzen zosādu...

 • 00

  pirms 8 dienām, 2017.04.22 08:39

  +1 -1

  kas ir mērķauditorija, skolnieki? ne tur ko ielikt, ne ar to braukāt ārpus pilsētas

Reklāma