AS Hanzas Maiznīcas turpina veiksmīgi konsolidēt ražošanu un šobrīd norit darbs pie rudzu formas līnijas uzstādīšanas Rīgas ražotnē, informē uzņēmuma pārstāvji.

Plānots, ka pirmās rudzu formas maizes Latvijas tirgum šī līnija uzsāks ražot jau 5. novembrī.

Kopā pēdējos divos gados uzņēmums modernizācijas projektos ir ieguldījis aptuveni 2,3 miljonus eiro.

AS Hanzas Maiznīcas valdes loceklis Ants Promans: «Uzņēmums ir viens no vadošajiem maizes ražotājiem Latvijā, tāpēc, lai turpinātu veiksmīgu attīstību un sekotu līdzi tirgus tendencēm, esam uzsākuši vairākus modernizācijas projektus. Lielākie no šiem projektiem ir rudzu formas maizes līnijas uzstādīšana ražotnē Rīgā, kā arī loģistikas centra modernizācija. Abi šie projekti uzlabo mūsu konkurētspēju, kas ir ļoti būtiski, ņemot vērā sīvo konkurenci un krītošo maizes tirgu.»

«Jau šobrīd Hanzas Maiznīcas ražo rudzu formas maizes vai tā saucamos ķieģelīšus, kurus iecienījuši pircēji visā Latvijā. Rudzu formas līnija Rīgā būs modernāka un efektīvāka, kas ļaus piedāvāt ne tikai jau iemīļotos produktus – Saimes un Ģimenes formas maizes, bet pavērs iespējas attīstīt jaunus un pircējiem interesantus produktus,» viņš saka.

Uzņēmuma sortimentu šogad papildināja 14 jauni produkti – Pļavas tostermaizes, Tosté pilngraudu sendviču maizes, Kuršu tumšās sēklu maizes, Klasiskās Pilsētas rudzu maizes, Dižā kviešu maize ar pievienotu biezpienu un citi jaunumi.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra