Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Latvijā atvērts River Island zīmola veikals  

Lielbritānijas izcelsmes apģērbu zīmols River Island ienācis arī Latvijā, atverot pirmo veikalu tirdzniecības centrā Spice.

Veikalā pieejami apģērbi, apavi un aksesuāri sievietēm un bērniem. Veikala River Island investori nāk no Igaunijas un, līdzās sporta novirzienam, nu jau trešo gadu ir pievērsušies arī modes zīmolu ievešanai un attīstībai Baltijas valstīs. Grupā ietilpst Latvijā labi zināmi zīmoli Parfois, Skechers, Ballzey, T-bode un Dune London.

Baltijas valstīs pirmais River Island veikals tika atvērts 2014.gadā Tallinas tirdzniecības centrā Viru Keskus, un tuvāko trīs gadu laikā plānots atvērt vairāk kā četrus zīmola veikalus.

River Island ir Lielbritānijas izcelsmes zīmols ar vairāk nekā 60  gadu pieredzi modes industrijā, un ir pieejams350 tirdzniecības vietās 12 valstīs.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Dārzeņu audzētāju darbību bremzē smagais nodokļu slogs

Dārzeņu audzētāju darbību bremzē smagais nodokļu slogs  1

Neskatoties uz lielo konkurenci un skarbajiem klimatiskajiem apstākļiem, salīdzinot ar Eiropas dienvidu zemēm, dārzeņu un augļu audzēšanai Latvijā ir nākotne – tā uzskata kooperatīvās sabiedrības Mūsmāju dārzeņi vadītāja Edīte...

Reklāma