Lidostā Rīga šovakar paaugstinātas drošības režīmā tika sagaidīts aviokompānijas airBaltic reiss no Kopenhāgenas, informēja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Viņa atzīmēja, ka lidmašīna veiksmīgi nosēdusies, plašāk iemeslus lidmašīnas sagaidīšanai paaugstinātas drošības režīmā neskaidrojot.

Kā savā tvitera kontā raksta lidostas padomes loceklis Tālis Linkaits, problēmas bijušas saistītas ar lidmašīnas šasiju.

Arī airBaltic pārstāvis Jānis Vanags apstiprināja, ka šodien tehnisku iemeslu dēļ lidsabiedrības reiss no Kopenhāgenas ar lidmašīnu Bombardier Q400 NextGen veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos.

Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 64 pasažieri un četri apkalpes locekļi.

Sīkāku informāciju airBaltic varēs sniegt pēc pilnīgas apstākļu noskaidrošanas.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, uz lidostu bija devušās mediķu brigādes, tomēr jau pēc nepilnām 20 minūtēm tās tikušas atsauktas.

Kā liecina informācija lidostas mājaslapā, airBaltic reisam BT136 no Kopenhāgenas uz Rīgu pēc saraksta bija jāielido plkst.17.30, bet tas atlidoja plkst.18.48.

Savukārt informācija portālā flightradar24.com liecina, ka lidmašīna vairākas reizes riņķojusi virs lidostas pirms nosēdusies.

Saskaņā ar informāciju lidostas mājaslapā citi šovakar lidostā ielidojošie reisi nav būtiski kavēti. Tomēr atsevišķu reisu izlidošana aizkavējusies līdz vienai stundai.

Šogad 17.septembrī lidostas skrejceļš tika slēgts, jo tehnisku iemeslu dēļ, airBaltic reiss BT641 ar lidmašīnu Bombardier Q400 NextGen no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā Rīga veica nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos. Lidmašīnai bija radušās problēmas ar priekšējo šasiju.

Lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem divi bija bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi. Neviens lidmašīnas ārkārtas nosēšanās dēļ necieta.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra