AS Baltic Trust Bank (BTB) padome no valdes priekšsēdētāja amata ir atbrīvojusi Edgaru Dubru. Par valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju ir iecelta Ieva Rācenāja, Db.lv informēja BTB Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Aleksandrs Aļeksejevs.

Atkārtoti par valdes locekli ir iecelts Kaspars Krauze.

Par jaunajām valdes loceklēm BTB padome iecēla Ninu Sadursku (Nina Sadurskis) (līdz šim BTB padomes locekle) un Ingu Vageli (GE Money Latvija finanšu direktore).

Kā jau iepriekš tika ziņots, BTB valdes priekšsēdētāja Edgara Dubras pilnvaras pagājušonedēļ padome pagarināja uz vienu gadu.

"Bet tomēr pēc ilgstošām pārdomām es nolēmu atteikties no šī amata", teica E. Dubra, "gandrīz 10 gadus esmu bijis divu lielu Latvijas komercbanku prezidents. Kad tiku iecelts šajā amatā gan Saules bankas, gan BTB bankas vēsturē tie nebija vieglākie gadi, bet tomēr jāatzīst, ka šo abu banku izaugsme cieši ir saistīta ar manu ikdienas neatlaidīgo darbu. Lieki būtu piebilst, ka visus šos gadus tā arī nav izdevies pabūt atvaļinājumā. Tagad BTB ir jauni akcionāri, ar pilnu jaudu notiek integrācijas process. Biju nonācis dilemmas priekšā, vai sākt visu no jauna vai arī ieturēt pauzi, atpūsties un izskatīt jaunus piedāvājumus,"

BTB vadība ar sapratni ir uztvērusi Dubras lēmumu un izteica dziļu pateicību par ieguldīto darbu bankas attīstībā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra