SIA Arsenal Industrial piesaistījis investīcijas celtniecības tehnikas nomas un tirdzniecības pakalpojumu izveidei no alternatīvo investīciju fonda FlyCap, informē Latvijas Garantiju aģentūra.

Savukārt lielākais ieguldītājs fondā ir SIA Latvijas Garantiju aģentūra (LGA).

SIA Arsenal Industrial ir dibināta 2014. gadā ar mērķi piedāvāt tirgū celtniecības tehnikas, instrumentu nomas un tirdzniecības pakalpojumus B2B tirgū. Produktu portfelis sastāvēs no industriālas, ceļu būves, betonēšanas, rokas instrumentiem un tehnikas darbam augstumā. Ilgus gadus strādājot celtniecības nozarē, esam sapratuši, ka klienti praktiski vienmēr vienlaicīgi gan nomā instrumentus, gan tos arī iegādājas atkarībā no situācijas, objekta ilguma, finansējuma pieejamības un daudziem citiem faktoriem.

Gints Vanags SIA Arsenal Industrial valdes loceklis: «FlyCap ieguldītie līdzekļi mums ļaus nodrošināt klientiem inovatīvus risinājumus būvtehnikas tirgū, kā arī sniegs klientiem labāko izvēli un pakalpojuma kopējās cenas piedāvājumu būvtehnikas nomā vai tās iegādē. Kopumā celtniecības tehnikas un instrumentu tirgus Baltijas valstīs pieaug un tam vēl ir izaugsmes potenciāls.»

Ģirts Milgrāvis, FlyCap partneris: «Mēs saredzam uzņēmuma Arsenal Industrial izaugsmes potenciālu, balstoties uz vairākiem faktoriem. Pēdējo gadu laikā vērojams celtniecības tehnikas un instrumentu nomas tirgus pieaugums, kas ļauj celtniecības uzņēmumiem veikt būvdarbus un sniegt citus ar to saistītus pakalpojumus bez iespaidīgiem ieguldījumiem pamatlīdzekļos. Turklāt ES Fondu pieejamība publiskās infrastruktūras objektiem, kas paredzēta laika perioda no 2014 līdz 2020. gada, radīs papildus pieprasījumu pēc tehnikas un instrumentiem no industriālajiem klientiem, kas veiks konkrēto objektu izbūvi. Papildus tam, mēs augsti novērtējam SIA Arsenal Industrial pieredzējušu un specīgu komandu, kas tiek orientēta uz agresīvu uzņēmuma stratēģijas īstenošanu un biznesa mērķu sasniegšanu.»
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra