Sākot no 12.novembra svaigpiena vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA Baltic Dairy Board obligācijas tiks iekļautas biržas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā, liecina paziņojums biržā.

SIA Baltic Dairy Board ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Uzņēmuma pamatdarbība ir svaigpiena loģistika, piena un piena produktu vairumtirdzniecība. 2015.gadā uzņēmums Latvijā atvēra jaunu ražotni Bauskā, kas sniedz pamatu uzņēmuma tālākām darbībām pie darbības nozaru paplašināšanas. Ražošanas telpas, kas paredzētas piena un sūkalu proteīna koncentrāta ražošanai, ir vienas no lielākajām ražotnēm Ziemeļeiropā.

«Obligāciju iekļaušana Nasdaq Baltijas vērtspapīru tirgū ir uzņēmuma atpazīstamības, tēla un reputācijas veidošana gan esošajiem, gan nākotnes sadarbības partneriem, investoriem un bankām,» sacīja SIA Baltic Dairy Board valdes priekšsēdētājs Kaspars Kazāks. «Iegūtā pieredze darbojoties biržā un uzņēmuma finansiālā vēsture būs labs pamats nākotnes iespējamai atkārtotai obligāciju emisijai, publiskas akciju sabiedrības izveidei, kā arī investoru piesaistei.

«Mēs sveicam Baltic Dairy Board regulētajā Nasdaq Baltijas Parāda vērtspapīru tirgū,» sacīja Daiga Auziņa-Melalksne, Nasdaq Baltic Biržas pakalpojumu vadītāja un Nasdaq Riga vadītāja. «Esam gandarīti, ka Baltic Dairy Board ir izvēlējusies piesaistīt finansējumu savai attīstībai, veicot publisku obligāciju emisiju, tādējādi veicinot kompānijas atpazīstamību finanšu tirgos.»
SIA Baltic Dairy Board obligācijas tika emitētas ar termiņu 10 gadi, emisijas apjoms ir 950 tūkstoši eiro. Vienas obligācijas nominālā vērtība ir 1000 eiro. Gada kupona likme ir 18%, ar procentu izmaksu reizi pusgadā. Obligāciju dzēšanas datums ir 2024.gada 28.oktobris.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra