No 28.maija Baltkrievijas līzinga kompāniju grupa VestLīzings sniedz savus pakalpojumus ar jaunu zīmolu - Rietumu Līzings.

Nosaukuma maiņa ir šīs līzinga grupas, kas iekļauta Rietumu bankas holdingā, reorganizācijas noslēdzošais posms, teikts Rietumu bankas paziņojumā medijiem.

Rietumu banka darbojas Baltkrievijas tirgū vairāk nekā 20 gadus. 2008.gadā Rietumu banka iegādājās 50% VestLīzinga kapitāla, bet 2013.gada jūnijā kļuva par grupas vienīgo īpašnieku.

Septiņu gadu laikā, pateicoties Rietumu bankas kredītresursiem, VestLīzings finansējis un nodevis līzingā Baltkrievijas uzņēmumiem 2150 objektus par kopējo summu 152 miljoni ASV dolāru.

Rietumu bankas valdes loceklis Renāts Lokomets informē, ka plānots turpināt attīstīt darbību Baltkrievijā un piedāvāt tās uzņēmumiem visplašāko kvalitatīvu finanšu pakalpojumu spektru.

«Zīmola nosaukuma maiņa ir loģisks solis, kas uzsver saikni ar šo Eiropas banku, Baltkrievijas tirgus nozīmi tai, kā arī bankas tieksmi stiprināt sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem,» skaidro Rietumu Līzinga direktors Andrejs Orlovs.

Grupa Rietumu Līzings specializējas kravas, komerciālo un vieglo automobiļu līzinga jomā, kā arī būvniecības tehnikas, iekārtu un nekustamā īpašuma jomās.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra