Dienas Bizness

 • 24 piektdiena,
  februāris

  Diāna, Dina, Dins

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8463

  USD: 1.0573

Finanses

Satiksmes ministrs Aivis Ronis.

Foto: LETA

Aivis Ronis, vadot Privātbanku asociāciju, pērn saņēmis vairāk nekā 121 tūkstoti latu  31

Kā liecina Valsts amatpersonas deklarācija, satiksmes ministrs Aivis Ronis pagājušajā gadā, strādājot Latvijas Privātbanku asociācijā kā prezidents, atalgojumā saņēmis 121 095 latus.

Savukārt Valsts kanceleja viņam kā satiksmes ministram atalgojumā izmaksājusi 3763 latus. No akciju sabiedrības BELOKON HOLDINGS A. Ronis saņēmis 140 latus.

Satiksmes ministrs deklarācijā norādījis, ka viņa īpašumā ir dzīvoklis Rīgā un māja Jūrmalā, kā arī vieglā automašīna Volvo XC70.

Kā skaidrās naudas uzkrājuma summa norādīta 8000 latu, bet bezkaidrās naudas uzkrājuma summa - 11900 lati ABLV Bank.

A. Ronim ir 109000 eiro parādsaistības.

Latvijas Privātbanku asociāciju (LPBA) pērn izveidoja piecas Latvijas bankas.

Asociācija dibināta ar mērķi attīstīt Latviju par reģiona finanšu centru, veidojot labvēlīgu vidi finanšu pakalpojumu eksporta veicināšanai, kā arī stiprināt privātbanku profesionālo reputāciju. Asociāciju veido piecas Latvijas privātbankas – ABLV Bank, Trasta Komercbanka, Reģionālā Investīciju banka, PrivatBank un Baltic International Bank. Iepriekš organizācija bija pazīstama kā Latvijas – Amerikas finanšu forums (LAFF).

Par asociācijas prezidentu tika apstiprināts A. Ronis, iepriekš - biedrības Latvijas Amerikas finanšu forums (LAFF) vadītājs.

Bijušais Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Teodors Tverijons lūgts atklāt, kāds bija viņa atalgojums, vadot Komercbanku asociāciju, portālam db.lv atbildēja, ka tas, lai paliekot viņa ziņā, bet tik lielu atalgojumu kā A. Ronis Privātbanku asociācijas prezidenta amatā viņš neesot saņēmis. Savukārt, cik liela ir pašreizējā Komercbanku asociācijas prezidenta Mārtiņa Bičevska alga, db.lv uzzināt neizdevās.

Jaunākās ziņas kategorijā

Swedbank Latvija valdei pievienojas Ruta Malacanova

Swedbank Latvija valdei pievienojas Ruta Malacanova  2

Swedbank Latvija valdei pievienojas Ruta Malacanova – Swedbank Risku pārvaldes vadītāja, pārstāvot bankai tik nozīmīgo risku vadības skatu, informē bankas pārstāvji. Ruta Malacanova savu darba karjeru Swedbank sāka 1999. gadā un šajos...

Reklāma