Dienas Bizness

 • 25 pirmdiena,
  jūlijs

  Jēkabs, Žaklīna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8411

  USD: 1.1014

Finanses

Satiksmes ministrs Aivis Ronis.

Foto: LETA

Aivis Ronis, vadot Privātbanku asociāciju, pērn saņēmis vairāk nekā 121 tūkstoti latu  31

Kā liecina Valsts amatpersonas deklarācija, satiksmes ministrs Aivis Ronis pagājušajā gadā, strādājot Latvijas Privātbanku asociācijā kā prezidents, atalgojumā saņēmis 121 095 latus.

Savukārt Valsts kanceleja viņam kā satiksmes ministram atalgojumā izmaksājusi 3763 latus. No akciju sabiedrības BELOKON HOLDINGS A. Ronis saņēmis 140 latus.

Satiksmes ministrs deklarācijā norādījis, ka viņa īpašumā ir dzīvoklis Rīgā un māja Jūrmalā, kā arī vieglā automašīna Volvo XC70.

Kā skaidrās naudas uzkrājuma summa norādīta 8000 latu, bet bezkaidrās naudas uzkrājuma summa - 11900 lati ABLV Bank.

A. Ronim ir 109000 eiro parādsaistības.

Latvijas Privātbanku asociāciju (LPBA) pērn izveidoja piecas Latvijas bankas.

Asociācija dibināta ar mērķi attīstīt Latviju par reģiona finanšu centru, veidojot labvēlīgu vidi finanšu pakalpojumu eksporta veicināšanai, kā arī stiprināt privātbanku profesionālo reputāciju. Asociāciju veido piecas Latvijas privātbankas – ABLV Bank, Trasta Komercbanka, Reģionālā Investīciju banka, PrivatBank un Baltic International Bank. Iepriekš organizācija bija pazīstama kā Latvijas – Amerikas finanšu forums (LAFF).

Par asociācijas prezidentu tika apstiprināts A. Ronis, iepriekš - biedrības Latvijas Amerikas finanšu forums (LAFF) vadītājs.

Bijušais Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents Teodors Tverijons lūgts atklāt, kāds bija viņa atalgojums, vadot Komercbanku asociāciju, portālam db.lv atbildēja, ka tas, lai paliekot viņa ziņā, bet tik lielu atalgojumu kā A. Ronis Privātbanku asociācijas prezidenta amatā viņš neesot saņēmis. Savukārt, cik liela ir pašreizējā Komercbanku asociācijas prezidenta Mārtiņa Bičevska alga, db.lv uzzināt neizdevās.

Jaunākās ziņas kategorijā

Danske Bank  strauji audzē peļņu

Danske Bank strauji audzē peļņu

Šā gada 1.pusgadā Danske Bank Latvijā no pamatdarbības guva peļņu pirms uzkrājumiem kredītu vērtības samazinājumam 1,91 miljonu eiro apmērā, kas ir par 38% vairāk nekā pirms gada, kad bankas peļņa bija 1,38 miljoni eiro. Tīrā peļņa...

Reklāma