Viena no Lietuvas lielākajām bankām SNORAS BANK atver pirmo klientu apkalpošanas centru un uzsāk aktīvu darbību Latvijā. Filiāli atvērusi  arī Igaunijas banka Eesti Krediidipank.

Līdz šim Snoras bank Latvijas tirgū darbojās netieši, būdama Latvijas Krājbankas lielākā akcionāre. Vienlaikus Snoras bank jau bija Latvijā atvērusi arī bankas filiāli, bet aktīvu darbību vēl neveica. Snoras banka Lietuvā darbojas vairāk nekā 18 gadus, tai ir plašs filiāļu tīkls un vairāk nekā miljons klientu Lietuvā.

 

«Ekonomiskā krīze ir ne tikai pārbaudījums uzņēmējiem, tas ir arī labākais laiks, lai pārdomāti izmantotu jaunas iespējas un attīstītos. Tāpēc tieši šobrīd esam nolēmuši atvērt pirmo klientu apkalpošanas centru un uzsākt aktīvu darbību Latvijā, izmantojot savas zināšanas un uzkrāto pieredzi Lietuvā. Plānojam būt aktīvi tirgus dalībnieki un piedāvāt mūsdienīgus banku pakalpojumu risinājumus,» tā Snoras bank prezidents Raimondas Baranauskas. Vairāk par tālākiem plāniem Snoras banka plāno informēt 3.jūnijā.

 

Filiāli atvērusi arī Igaunijas banka Eesti Krediidipank, kas pieder Latvijas Biznesa bankai, liecina Finanšu un kapitāla tirgu komisijas informācija par pakalpojumu sniedzējiem no Eiropas ekonomiskās zonas. Eesti Krediidipank 89,28% akciju pieder Latvijas Biznesa bankai, kuras lielākais īpašnieks (99,87% akciju) savukārt ir banka ar Krievijas kapitālu - akciju komerciālā banka Maskavas Banka.

 

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra