Rietumu bankas vadībā būs izmaiņas

Bankas
2010. gada 6. oktobris 07:31

Tuvākā mēneša laikā Rietumu grupas vadībā notiks izmaiņas – līdzšinējo bankas prezidentu un valdes priekšsēdētāju Aleksandru Kaļinovski nomainīs bankas līdzšinējais pirmais viceprezidents un valdes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aleksandrs Pankovs.

Rietumu banka informē, ka A. Kaļinovskis pāries uz darbu Rietumu grupas padomē, kur pārraudzīs investīciju virzienu, kā arī grupas korporatīvās finanses un investīciju aktīvu pārvaldīšanu. Bez tam A.Kaļinovskis paliek par Rietumu grupai piederošās Arēnas Rīga padomes priekšsēdētāju. A.Pankovs Rietumu bankā strādā kopš 1996.gada.

 

Vienlaikus Rietumu Bankas valdē būs arī vairāki jauni vadītāji no pašreizējo bankas darbinieku vidus.

 

Izmaiņas Rietumu Bankas valdē un padomē tiks apstiprinātas kopējā bankas akcionāru sapulcē 5. novembrī. Pēc tam notikušās izmaiņas ir jāapstiprina Finansu un kapitāla tirgus komisijai.

 

Pēc A. Kaļinovska vārdiem, «notiekošās izmaiņas atspoguļo Rietumu grupas investīciju un korporatīvo finanšu virzienu stratēģisko svarīgumu. Korporatīvās finanses un investīciju bizness mūsu grupas ietvaros tiek izdalītas atsevišķā struktūrā, kurai ir jākļūst par vienu no Rietumu virzieniem ar visstraujāko attīstību». Viņš norādīja, ka banka atrodas lieliskā finanšu formā un atkal ir pienācis laiks ciešāk pievērsties tās attīstībai.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra