«Es neko nevaru komentēt. Valde un valdes priekšsēdētājs patlaban ir atvaļinājumā. Šī ir stratēģiska lieta, tāpēc, atskaitot bankas vadītājus, neviens par to neko nevar pateikt. Es par šādiem plāniem neesmu dzirdējis,» komentējot runas par iespējamo Siauliu bankas kandidatūru uz Citadele bankas aktīviem Lietuvā, portālam lrytas.lt stāsta Lietuvas bankas sabiedrisko attiecību vadītāja Daiva Grikšiene.

Pagaidām vēl nav noteikts, vai Citadele banku Latvijas valdība pārdos uzreiz vai pa daļām, tādējādi ļaujot uz Citadele banka aktīviem pretendēt katrā valstī atsevišķi. Laikrakstā Telegraf iepriekš izskanējusi informācija, ka gadījumā, ja banku pārdotu pa daļām, tad uz Lietuvas Citadele banku varētu pretendēt Šveices Credit Suisse un Lietuvas Siauliu bankas.

Db.lv jau vēstīja, ka patlaban starp reālākajām no Parex šogad augustā nodalītās tā sauktās labās bankas Citadele pircējām ir divas ziemeļvalstu bankas, kuras jau pašlaik darbojas Latvijas tirgū — DNB Nord un Nordea, liecina starptautiskā konsultanta Nomura sagatavotā Parex un Citadeles pārdošanas stratēģija.

Par Parex, kas pēc bankas sadalīšanas tiek dēvēta par «slikto banku», reālākajiem pircējiem Nomura uzskata tādas finanšu institūcijas kā Morgan Stanley un Deutsche Bank.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra