Par uzņēmēja Andra Griģa izveidotā cūkkopības kompleksa Vaiņodes bekons iegādi interesējušies dāņu uzņēmēji, kuru rīcībā bijusi tikai Swedbank zināma komercinformācija.

Tā DB apgalvoja SIA Vaiņodes bekons īpašnieces - a/s Tak-G akcionārs Ēriks Štālbergs. Decembra sākumā Liepājas tiesa pieņēmusi lēmumu saskaņā ar a/s Swedbank pieteikumu atļaut pārdot labprātīgā izsolē cūku kompleksam SIA Vaiņodes bekons piederošo nekustamo īpašumu, kas ieķīlāts par labu Swedbank.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Bankas nākamgad pelnīs

2011.gadā Latvijas banku tirgus, kas līdzšinējos pāris gadus slikto kredītu dēļ cieta lielus zaudējumus, atkal strādās ar peļņu Arī jaunu kredītu skaita un apjoma, kā arī banku nozarēs strādājošo pieaugumu nākamgad intervijā DB prognozē DnB NORD Bankas vadītājs Andris Ozoliņš.

Pasaulē

Sniegs negatīvi ietekmēs Vācijas izaugsmi

Eksperti raizējas par negatīvo apjomīgo sniega nokrišņu ietekmi uz ekonomiku Jaunas sniega nokrišņu prognozes draud paildzināt haosu Eiropas satiksmes kustībā un pat ietekmēs Eiropas varenākās ekonomikas - Vācijas - šā gada ceturtā ceturkšņa izaugsmi.

Enerģētika

Gazprom Ukrainā iegūs alternatīvo gāzi

Gazprom ar Ņeftegaz veidos kopuzņēmumu ogļu šahtu gāzes ieguvei.

Finanses

Uz depozītu likmju kāpumu necerēt

Šogad Ziemassvētkos latu depozītu procentu likmes ir ievērojami zemākas nekā 2009. gadā, kad Latvijas iedzīvotāji varēja ļauties priekiem par noguldījumu ienesīgumu ap 10% gadā, turklāt tuvākajā laikā būtiskas izmaiņas likmēs neparedz.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra