Iepriekš Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) noteiktie Parex bankas darbības ierobežojumi uz jauno Citadele banku neattieksies, jaunās bankas zīmola atklāšanā sacīja bankas pārstāvji.

Līdz ar to banka no 1. augusta sāks sniegt klientiem pilnvērtīgu bankas pakalpojumu klāstu. Citadele banka jaunais vadītājs Juris Jākobsons norādīja, ka banka ieplānojusi vairāku jaunu produktu izstrādi, lai banka spētu piedāvāt klientiem vēl plašāku pakalpojumu klāstu.

Citadele banka nosaukumu izvēlēties nav bijis viegli – sākotnēji bijuši 1800 variantu, no kuriem izvēlēti 400, bet pēc tam skaits samazināts uz 20.

Parex bankas līdzšinējais vadītājs Nils Melngailis sacīja, ka nav paredzama klientu aizplūšana no jaunās bankas, jo, ja jau līdz šim nav bijis uztraukums par restrukturizācijas procesu, tad turpmāk situācija tikai uzlabosies. Viņš arī norādīja – ja banka līdz šim spēja strādāt sarežģītos apstākļos, tad nav iemesla, kādēļ, lai tā veiksmīgi nespētu darboties arī turpmāk.

«Latvijas krīzes simbols Parex līdz ar jaunā nosaukuma maiņu no neglītā pīlēna pārvērties par gulbi,» uzsvēra Ekonomikas ministrs Artis Kampars.

Publiskots sadalītās Parex bankas jaunais zīmols – Citadele. Jaunajā logo ietverta vienādības zīme sarkanā krāsā, jo vārds «citadele» ietverot vērtības ar ko banka vēlas asociēties, paskaidroja bankā. Tas nav domāts Latvijas karogs, sacīja bankas preses sekretāre.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra