Šā gada pirmajos trīs ceturkšņos AS Capitalia apgrozījums sasniedzis 389 tūkstošus eiro, liecina uzņēmuma paziņojums Nasdaq Riga.

Kopējais aktīvu apmērs bija 2,126 miljoni eiro. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, uzņēmuma aktīvu apjoms nav nozīmīgi mainījies, kas ir saistīts ar sadarbības uzsākšanu ar savstarpējo aizdevumu platformu Mintos. Ar Mintos starpniecību AS Capitalia pārdod izsniegtos aizdevumus privātiem investoriem.

Altum līdzfinansējuma programmas ietvaros AS Capitalia ir izsniegusi jau vairāk nekā 65 aizdevumus, kas pierāda, ka Latvijas uzņēmējiem šāds aizdevuma produkts ir ļoti nepieciešams, uzsver uzņēmuma pārstāvji. Diemžēl Latvijas valsts atbildīgās institūcijas neizrāda nekādu interesi par šīs programmas turpināšanu un iespēja AS Capitalia izsniegt aizdevumus ar valsts līdzfinansējumu beigsies 2015. gada decembrī.

AS Capitalia ir vadošais nebanku finansējuma sniedzējs maziem un vidējiem uzņēmumiem Baltijas valstīs. AS Capitalia kopumā ir finansējusi vairāk nekā 500 uzņēmumus, ieguldot vairāk nekā 10 miljonus eiro kompāniju attīstībā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra