Šī gada pirmajā pusgadā Citadeles grupas peļņa sasniedza 14,9 miljonus eiro, kas ir par 3% vairāk nekā 2014. gada pirmajā pusgadā, informē bankas pārstāvji.

2015. gada 30. jūnija dati liecina, ka Citadeles grupas aktīvi ir 2,8 miljardi eiro. Kredītportfelis veido vairāk nekā miljardu eiro. Noguldījumu portfelis sasniedzis 2,4 miljardus eiro. Pateicoties privāto akcionāru ienākšanai bankas īpašnieku struktūrā, pusgada laikā Citadeles grupas kapitāla un rezervju apjoms kopumā ir audzis par 15%, sasniedzot 203 miljonus eiro.

Līdz ar privāto investoru ienākšanu bankas akcionāru struktūrā, Citadele ir sākusi jaunu attīstības posmu. Šis gads iezīmēsies ar investīcijām bankas attīstībā, saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

«Šis Citadelei ir investīciju gads. Mēs jau aktīvi strādājam pie bankas ilgtermiņa stratēģijas ieviešanas, lai sniegtu klientiem piemērotus un viegli saprotamus finanšu produktus un pakalpojumus,» saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

«Citadeles jaunā akcionāru struktūra, kuru veido Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka un starptautisku investoru grupa, kuru pārstāv ASV investīciju kompānija Ripplewood Advisors LLC, iezīmē jaunu attīstības posmu Citadeles vēsturē. Akcionāru un bankas vadības vīzija ir attīstīt Citadeli par vadošo banku attiecībā uz kvalitāti un piedāvāto produktu daudzveidību Latvijā un vēlāk arī Baltijā,» viņš piebilst.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra