Šodien Ditton pievadķēžu rūpnīcas akcijas cena ir sasniegusi jaunu 9 mēnešu augstāko vērtību - 0.14 Ls par 1 akciju. Iepriekš šāda akcijas cena tika fiksēta 2002. gada 8. maijā.

Jāatzīmē, ka ar uzņēmuma akcijām sesijas laikā tika veikts tikai 1 darījums, kurā tirgoja 10 akcijas. Pagaidām pircēji ir koncentrējušies pie 13 santīmiem, bet pārdevēji par vienu uzņēmuma akciju prasa 14 santīmus.

Pieprasījums pēc Ditton akcijām joprojām ir virs piedāvājuma - īsi pirms sesijas beigām pieprasīja 27.8 tūkst. akciju, taču piedāvājuma pusē bija tikai 11.5 tūkst. akciju.

Jāatgādina, ka līdzīga situācija pagājušā gada otrajā pusē bija vērojama ar Latvijas balzama akcijām. Arī šī uzņēmuma akcijas bija gan pieprasītas, gan piedāvātas, taču darījumu puses nevēlējās piekāpties un piekrist otras puses piedāvātajai cenai. Gada beigās Balzama akcijas cena, pateicoties optimistiskajām ziņām no kompānijas, strauji aizgāja augšup, sasniedzot 56 santīmus par akciju.

Visu laiku augstākā Ditton pievdķēžu rūpnīcas akcijas cena ir fiksēta 1997. gada 20. februārī. Viena uzņēmuma akcija tolaik maksāja 3.07 Ls.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra