Šī gada 19.martā DnB NORD Banka sadarbībā ar Norvēģijas lielākās dzīvības apdrošināšanas kompānijas Vital Forsikring ASA filiāli Latvijā Vital Life sāk izplatīt dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus.

Pirmais bankas esošajiem un potenciālajiem klientiem piedāvātais dzīvības apdrošināšanas produkts ir kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana, Db.lv informēja bankas sabiedrisko attiecību vadītāja Teika Lapsa.

DnB NORD Bankas valdes priekšsēdētājs Andris Ozoliņš stāsta: "Katru gadu būtiski palielinās Latvijas iedzīvotājiem izsniegto hipotekāro kredītu apjoms, un tieši ar hipotekārā kredīta sniegtajām iespējām daudzi no mums saista savu un savas ģimenes labklājības pamatu. Tomēr uzskatu, ka mūsdienu ekonomiskajā situācijā Latvijas iedzīvotājiem ir jāsāk aktīvi domāt arī par uzkrājumu veidošanu, tādējādi nodrošinot savu nākotni un iegūstot drošības sajūtu dažādās dzīves situācijās.

Lai sniegtu bankas esošajiem un potenciālajiem klientiem iespēju savā bankā saņemt nepieciešamos dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus un veikt dažādus cita veida uzkrājumus, DnB NORD Banka ir izveidojusi sadarbību ar bankas akcionāru struktūrā ietilpstošā uzņēmuma, finanšu grupas DnB NOR meitas uzņēmuma filiāli Latvijā Vital Life."

Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana ļauj saglabāt tiesības uz ieķīlto īpašumu un nosedz atlikušo kredīta summu kredītņēmēja nāves vai invaliditātes gadījumā.

Vital Life ir Norvēģijas dzīvības apdrošināšanas kompānijas Vital Forsikring ASA filiāle Latvijā. Vital Forsikring ASA ir Norvēģijā lielākās finanšu pakalpojumu grupas DnB NOR meitas uzņēmums un lielākā privātā dzīvības un pensiju apdrošināšanas kompānija Norvēģijā, kam ir vairāk nekā 150 gadu ilga pieredze apdrošināšanas tirgū. Vital Forsikring ASA ieņem vairāk nekā 35% lielu tirgus daļu Norvēģijā, un tās aktīvu apjoms 2006. gada beigās pārsniedza 222 miljardus Norvēģijas kronu (NOK).

Vital Life tika reģistrēta Latvijā 2007. gada 26. janvārī.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra