ESF atbalstu gūs vēl 35 projekti

Finanses
2007. gada 24. janvāris 16:43

24.janvāra sēdē Eiropas Sociālā fonda vadības komiteja saskaņoja 6 Izglītības un zinātnes ministrijas izvērtētos projektus, kas iesniegti atklātā projektu konkursā Studiju programmu īstenošana un studiju procesa kvalitātes uzlabošana dabaszinātņu un tehnoloģiju ietilpīgās nozarēs un 29 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētās grantu shēmas Nodarbināto pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanas veicināšana projektus, Db.lv informēja Finanšu ministrija.

Atklātā projektu konkursa Studiju programmu īstenošana un studiju procesa kvalitātes uzlabošana dabaszinātņu un tehnoloģiju ietilpīgās nozarēs apstiprināto 6 projektu kopējās attiecināmās izmaksas sastāda 951 tūkstoti latu, no tiem ESF finansējums ir 713,3 tūkstoši latu, Latvijas valsts budžeta līdzfinansējums 237,7 tūkstoši latu. Šī konkursa ietvaros tika noraidīti 16 projekti par 2,4 miljoniem latu.

Grantu shēmā Nodarbināto pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanas veicināšana ESF vadības komiteja akceptēja struktūrfonda finansējuma piešķiršanu 29 Ekonomikas ministrijas izvērtētajiem projektiem, kuru kopējās attiecināmās izmaksas ir 829 tūkstoši latu: ESF finansējums – 250,8 tūkstoši latu, Latvijas budžeta līdzfinansējums – 322,3 tūkstoši latu, bet privātais līdzfinansējums 255,1 tūkstoši latu. Šīs grantu shēmas ietvaros tika noraidīts 1 projekts par 35,1 tūkstoti latu.

ESF vadības komitejā piedalās nozaru ministriju pārstāvji, Valsts kases, Nodarbinātības valsts aģentūras, Profesionālās izglītības un attīstības aģentūras, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Sociālo pakalpojumu pārvaldes, Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvji, piecu plānošanas reģionu pārstāvji, kā arī NVO pārstāvis.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra