Failiem.lv ir noslēdzis investīciju līgumu, piesaistījis gan finanšu līdzekļus, gan partnerus darbības un produktu groza paplašināšanai, kas ļaus īstenot uzņēmuma mērķus un attīstīt biznesu gan Latvijā, gan eksportā, saistībā ar datu un programmatūras  uzglabāšanas iespējām elektroniskajā vidē, teikts paziņojumā medijiem.

Investīciju piesaisti ir sekmējusi dalība biedrības Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls organizētās Investīciju sesijās un konsultācijas ar organizācijas pārstāvjiem. Failiem.lv plāno attīstīt failu serveru nomas pakalpojumus http://serveri.failiem.lv , kā arī turpināt attīstīt datu glabāšanas un programmatūras nomas pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tiks attīstīti esošie produkti un ieviesti inovatīvi risinājumi.

Uzņēmuma izstrādātais rīks http://failiem.lv/filebox , ļauj uzņēmumiem ievietot Failiem.lv viņu mājas lapā, jebšu nodrošināt ērtu un vienkāršu failu saņemšanu no klientiem, piemēram, tipogrāfijām vai mediju uzņēmumiem.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir palielināts līdz 1 000 000 eiro.

Piesaistītie finanšu un biznesa partneri ir latviešu uzņēmēji. Failiem.lv dibinātājs Jānis Viklis atzīst, ka jūtas gandarīts, ka Failiem.lv komandai ir izdevies piesaistīt investorus un partnerus no latviešu vidus. Piesaistītie līdzekļi dos iespēju straujāk iekarot ne tikai Latvijas, bet arī starptautisko tirgu, īstenojot vairākas jaunas ieceres.

Biedrības Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls valdes loceklis Juris Birznieks atzinīgi novērtē, ka Latvijā ir cilvēki ar kapitāla iespējām un pieredzi, kas ir gatavi iesaistīties un atbalstīt inovatīvus latviešu biznesa projektus ar eksporta potenciālu, tādā veidā ceļot Latvijas ekonomiku kopumā: «Ceru, ka arvien vairāk pieredzējušie, turīgie uzņēmēji pieņems lēmumu kļūt par privātiem investoriem, vairojot savu un citu labklājību.»

Šobrīd biedrībā Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls darbojas vairāk kā 40 investori. Biedrība organizē ikmēneša Investīciju sesijas, kurās ikmēnesi 6 biznesa projekti klātienē tiekas ar privātiem investoriem, lai piesaistītu investīcijas.

http://failiem.lv  un http://files.fm  ir datu apmaiņas, glabāšanas un publicēšanas serviss uzņēmumiem, profesionālajiem un privātajiem lietotājiem, kas sācis savu darbību 2008. gadā. Uz doto brīdi, Failiem.lv ir vairāk par 150 tūkstošu reģistrētu lietotāju un virs 700 000 apmeklētāju vīzītēm mēnesī.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra