Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pieņēma lēmumu uzlikt soda naudu AS VEF Radiotehnika RRR par Finanšu instrumentu tirgus likuma (FITL) prasību pārkāpumu – uzņēmums likuma noteiktajā termiņā nebija publicējis revidēto 2014. gada pārskatu kopā ar zvērināta revidenta atzinumu, informē FKTK.

Tā kā AS VEF Radiotehnika RRR akcijas ir iekļautas AS NASDAQ OMX Riga Otrajā sarakstā, uzņēmumam ir jāievēro FITL noteiktais termiņš revidētā gada pārskata publicēšanai.

Par 2012. gada revidētā pārskata neiesniegšanu laikus FKTK uzņēmumam izteica brīdinājumu, bet par 2013. gada revidētā pārskata publicēšanas termiņa kavējumu AS "VEF Radiotehnika RRR" tika uzlikta soda nauda 3550 eiro apmērā.

Ņemot vērā, ka arī revidētā 2014. gada pārskata publicēšanas termiņš tika kavēts, kas ir AS VEF Radiotehnika RRR atkārtots FITL 56. panta pārkāpums, kā arī faktu, ka emitents publiski nebija sniedzis informāciju par kavējuma iemesliem, tādejādi neinformējot ieguldītājus par radušos situāciju, FKTK padome lēma, ka šoreiz ir samērīgi uzlikt soda naudu 5000 eiro apmērā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra