Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Finanses

Foto: LETA

Gaidāmi jauni apdrošināšanas veidi

Šajā gadā apdrošinātāji turpinās cīnīties ar izmaksām, taču tirgū kopumā gaidāma izaugsme, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Ņemot vērā, ka iepriekšējos gados bija vērojama aktīva tirgus dalībnieku konsolidācija, šajā gadā nozīmīgi apvienošanās darījumi nav gaidāmi, lielākās izmaiņas varētu būt saistībā jau ar iepriekš notikušajiem darījumiem. Paredzams, ka apdrošinātāji sāks piedāvāt jaunus pakalpojumus.

Šajā gadā apdrošināšanas nozares izaugsme kopumā turpināsies, jo tiek prognozēta samērā strauja IKP izaugsme (3,5%), izaugsme kreditēšanā un Eiropas fondu apguvē, norāda Latvijas Apdrošinātāju asociācijas vadītājs Jānis Abāšins, piebilstot, ka apdrošināšanas tirgus piesātinājumu vēl nav sasniedzis un daudz vietas izaugsmei. Līdz ar to ir sagaidāms, ka Latvijas tirgus izaugsme būs 5-7% robežās.

Visu rakstu Gaidāmi jauni apdrošināšanas veidi iespējams izlasīt ceturtdienas, 5.janvāra, laikrakstā Dienas Bizness, 11.lpp.!  

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Mikrouzņēmumiem ar apgrozījumu līdz 50 000 eiro nodokļos piedāvā maksāt 15% no apgrozījuma

Mikrouzņēmumiem ar apgrozījumu līdz 50 000 eiro nodokļos piedāvā maksāt 15% no apgrozījuma  16

Mazo uzņēmēju aptaujā no izvērtēšanai piedāvātajiem variantiem lielāko atbalstu – 40,9%, guvis Ekonomikas ministrijas (EM) patlaban piedāvātais modelis MUN 2.0, kas paredz iespēju uzņēmumiem, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz PVN...

Reklāma