PZU Lietuva ģenerāldirektors Māriuss Jundulas (Mariuss Jundulas), sākot no 15. oktobra ir ievēlēts par jauno Gjensidige Baltic vadītāju, informē apdrošināšānas kompānijas pārstāvji.

Gjensdige Baltic valdes priekšsēdētājs Kore Estgords (Kaare Østgaard) uzsver, ka M. Jundulas ir radījis labu iespaidu. Viņam ir plaša pieredze un labi rezultāti PZU Lietuva - gan dzīvības, gan nedzīvības apdrošināšanas nozarēs. Turklāt viņš ir izrādījis sapratni par Gjensidige kultūru, uzņēmējdarbības modeli un ambīcijām Baltijas reģionā, informē Kore Estgords.

Jundulas kunga primārie plāni ir pilnībā integrēt bijušo PZU Lietuva un Gjensidige, definēt efektīvu organizatorisko struktūru un pielietot sinerģiju, kur vien iespējams. Papildus Gjensidige esošajām darbībām Baltijā, tiks arī plānota bijušā PZU Lietuva profila maiņa.

Aleksandrs Rjabovs, kurš kopš 2012.gada ir Gjensidige Baltic ģenerāldirektors, būs atbildīgs par Gjensidige darbību Latvijā, un būs daļa no Gjensidige Baltic jaunās vadības komandas.

Katerīna Pavlidi, kura bija Gjensidige Baltic Lietuvas filiāles vadītāja, ir nolēmusi atstāt kompāniju, bet Gjensidige Baltic ģenerāldirektora vietnieks, Produktu, Cenu un risku parakstīšanas daļas vadītājs Kestutis Motiejūnas īslaicīgi vadīs Lietuvas filiāles darbību.

Māriusam Jundulam ir 18 gadu pieredze apdrošināšanas nozarē. Viņš sāka kā biznesa attīstības direktors un viceprezidents PZU Lietuva grupā 2006. gadā, un bija atbildīgs par nedzīvības un dzīvības apdrošināšanu. Vēlāk viņš strādājis kā PZU Lietuva dzīvības apdrošināšanas izpilddirektors un bija atbildīgs par uzņēmuma restrukturēšanu. 2010.gadā Jundulas ieņēma ģenerāldirektora amatu PZU Lietuva un kļuva par PZU Lietuva valdes locekli. 2012.gadā viņš bija atbildīgs par PZU paplašināšanu Latvijā un Igaunijā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra