Hipotēku bankas tirgus operāciju daļa

Starpbanku depozītiem vienas dienas RIGIBOR Overnight likmes turpināja kristies visas iepriekšējās nedēļās laikā no 2.70 līdz 2.48. Nedēļas likmes nedēļas laikā nokritās no 2.94 pirmdien līdz 2.86 nedēļas nogalē.

Aktivitātes kritums bija vērojams fiksētā ienākuma vērtspapīru tirgū, kur kopā nedēļas laikā tika veikti 25 darījumi, turklāt 13 no tiem bija ar valsts 10 gadu obligācijām. Kopējais fiksētā ienākuma vērtspapīru tirgus apgrozījums pagājušā nedēļā sasniedza 6.591 milj.Ls, no kuriem 6.407 ar valsts 10 gadu obligācijām. Vērtspapīru ienesīguma likmes nedēļā laikā būtiski nemainījās.

Valsts vērtspapīru sākotnējā 10Y obligāciju izsolē vērtspapīru ienesīguma likme salīdzinājumā ar iepriekšējo izsoli samazinājās par 22 bāzes punktiem no 5.19 līdz 4.97. Turklāt izsolē fiksētā vidējā ienesīguma likme pirms izsoles koncentrējās 4.90-5.10 apgabalā. Pieprasījums pēc obligācijām vairāk kā divas reizes pārsniedza piedāvājumu pirmajā izsoles dienā Latvijas Bankā un vairāk kā trīs reizes otrajā izsoles dienā LCD.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra