Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam ietvaros sākas otrais projektu pieteikumu konkurss finansējuma saņemšanai pārrobežu sadarbības projektiem, kuri tiek ieviesti kopā ar partneriem no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, tai skaitā Ālandu salām, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Projektam jāatbilst vienai no programmas prioritātēm: konkurētspējīga ekonomika, ilgtspējīga kopīgu resursu izmantošana, labi savienots reģions vai kvalificēts un sociāli iekļaujošs reģions, kā arī jābūt skaidrai pārrobežu sadarbības pievienotajai vērtībai kopīgas Baltijas jūras reģiona problēmas risināšanai.

Otrajā konkursā programmas finansējumam var pieteikties visās prioritātēs un specifiskajos mērķos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks ir no 24. augusta līdz 23.oktobrim. Šis ir projektu pieteikumu iesniegšanas pirmais etaps. Regulārie projekti (projekta budžets virs 200 tūkstošiem eiro ERAF), kas tiks atlasīti pēc pirmā etapa, turpinās konkursu, iesniedzot detalizētāku projekta pieteikuma veidlapu. Mazajiem projektiem ir tikai viens atlases etaps augstāk minēto datumu ietvaros.

Projektu pieteikumu iesniegšana notiek elektroniski, izmantojot eMonitoring sistēmu.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra