Kolektīvā finansējuma vākšanas vietnē Indiegogo ar savāktiem 1,93 miljoniem eiro noslēgusies Grieķijas parāda atmaksas kampaņa, aģentūra LETA uzzināja vietnē indiegogo.com.

Kā liecina indiegogo.com atrodamā informācija, kampaņā iesaistījušies 108 652 atbalstītāji, kas Grieķijas glābšanai kopā savākuši 1,93 miljonus eiro.

Tā kā kampaņā prasītie 1,6 miljardi eiro, ko Grieķijai 30.jūnijā bija jāatmaksā Starptautiskajam valūtas fondam (SVF), netika savākti pilnībā, visa nauda tiks atdota atbalstītājiem.

Kā ziņots, kampaņas mērķis bija līdz 7.jūlijam savākt Grieķijai nepieciešamo 1,6 miljardus eiro nenotikušā maksājuma SVF atmaksai.

Kampaņas atbalstītājiem apmaiņā pret finansējumu tika piedāvāta pastkarte trīs eiro vērtībā, kuru rotā Grieķijas premjerministra Alekša Cipra foto, par sešiem eiro atbalstītājiem bija iespējams tikt pie fetas un olīvu salātiem, bet pudele grieķu vīna atbalstītājiem izmaksāja 25 eiro.

Tikmēr dāsnākie atbalstītāji par 160 eiro savā īpašumā varēja iegūt grozu ar grieķu ēdieniem, nedēļu garas brīvdienas divām personām Atēnās izmaksāja 5000 eiro, bet tie, kas kampaņu atbalstīja ar vienu miljonu eiro, saņemtu pateicību no Eiropas, jo īpaši Grieķijas pilsoņiem.

Kā ziņots, Grieķija neveica 30.jūnijā paredzēto 1,6 miljardu eiro lielo parādsaistību maksājumu SVF.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra