Lietuvas investīciju kompānija Invalda LT noslēgusi darījumu, kurā iegādājusies 100% IPAS Finasta Asset Management akciju, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

2014.gada beigās IPAS Finasta Asset Management Latvijā pārvaldīja aktīvus 48 tūkstošiem klientu 45,1 miljonu eiro vērtībā.
Finasta Asset Management Latvijā darbojas kopš 2002.gada un šobrīd pārvalda trīs Valsts Fondētās pensiju shēmas (pensiju 2.līmeņa) plānus Finasta Konservatīvais IP, Finasta Komforts, Finasta Ekstra Plus, trīs brīvprātīgās pensiju shēmas (pensiju 3.līmeņa) ieguldījumu plānus Saule-Sabalansētais, Dzintars-Konservatīvais, Jūra-Aktīvais, trīs atvērtos ieguldījumu fondus Finasta Sabalansētais fonds, Finasta Obligāciju Fonds, Finasta Baltic Fund, alternatīvo ieguldījumu fondu Core Property Fund, kā arī privāto un institucionālo klientu ieguldījumu portfeļus.

Kompānija Invalda LT ir dibināta 1991.gadā Lietuvā, un ir uzņēmums, kas veiksmīgi pārvaldot savu vairāku tūkstošu akcionāru kapitālu, gadu gaitā to ir palielinājis līdz vairākiem simtiem miljonu. Invalda LT akcijas tiek veiksmīgi tirgotas NASDAQ OMX Vilnius biržā no 1995.gada un to vērtība kopš pirmsākumiem ir pieaugusi vairāk nekā 50 reizes. Kopš dibināšanas Invalda LT ir veikusi vairākus desmitus iegādes, realizācijas un kapitāla piesaistes darījumu, kuru kopējā vērtība sasniedz aptuveni 1,14 miljardus eiro.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra