Pilnveidojot AS Citadele banka meitas uzņēmuma IPAS CBL Asset Management darbību, paplašināts tā valdes sastāvs, informē uzņēmuma pārstāvji.

Līdz šim IPAS CBL Asset Management valdes sastāvā bija valdes priekšsēdētājs Uldis Upenieks un valdes loceklis Zigurds Vaikulis, savukārt šobrīd valdē ievēlēti vēl divi valdes locekļi – ilggadēji uzņēmuma darbinieki Andris Kotāns un Lolita Sičeva. Attiecīgi sabiedrības valdes sastāvs paplašināts no 2 uz 4 valdes locekļiem.

Zigurds Vaikulis valdes līmenī bija atbildīgs par ieguldījumu fondu un klientu portfeļu, kā arī pensiju 2. un 3.l īmeņa pārvaldīšanas procesu. Pēc izmaiņām valdes sastāvā ieguldījumu fondu pārvaldīšana valdes līmenī turpmāk būs Andra Kotāna pārziņā. Lolita Sičeva valdes līmenī būs atbildīga par risku pārvaldības, atbilstības un juridisko jautājumu jomu.

Andris Kotāns Citadeles grupā strādā kopš 2007. gada, bet Lolita Sičeva Citadeles grupā strādā kopš 2005. gada.

IPAS CBL Asset Management piedāvā aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus gan vietējiem, gan arī starptautiskajiem klientiem - privātpersonām, korporatīvajiem klientiem, ieguldījumu fondiem, kā arī pensiju 2. un 3. līmeņa pl āniem un apdrošināšanas kompānijām. IPAS CBL Asset Management pārstāvniecības darbojas arī Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā. Atsevišķi IPAS CBL Asset Management ieguldījumu fondi ir reģistrēti publiskai izplatīšanai Vācijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra