SEB banka piešķīrusi kredītlīniju viena miljona eiro apmērā uzņēmumam Jūrmalas siltums 2015.-2016. gada apkures sezonas nodrošināšanai Jūrmalas pilsētā, informē SEB banka.

Jūrmalas siltums valdes priekšsēdētājs Zigurds Starks: «Esam veiksmīgi uzsākuši 2015./2016.g apkures sezonu ar pašreizējo tarifu 57,13 eiro(bez PVN), kas ir par 16,02% mazāk nekā iepriekšējā apkures sezonā. Neskatoties uz mazākiem siltumenerģijas rēķiniem, debitoru maksātspēja salīdzinoši ar iepriekšējo apkures sezonu nav būtiski uzlabojusies. Kā lielākā daļa siltumapgādes uzņēmumu, arī mēs saskaramies ar debitoru parādu piedziņas problēmām, līdz ar to apkures sezonas laikā rodas nepieciešamība piesaistīt papildus naudas līdzekļus, lai segtu kārtējās ražošanas izmaksas. Šogad, veicot cenu aptauju par kredītlīnijas piesaisti, viszemāko cenu piedāvāja SEB banka, ar kuru esam noslēguši kredītlīnijas līgumu līdz nākamās apkures sezonas sākumam.»

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: «Priecājamies par iespēju paplašināt sadarbību ar uzņēmumu Jūrmalas siltums, papildus ilgtermiņa finansējumam nodrošinot arī apgrozāmos līdzekļus jaunajai apkures sezonai. Uzņēmums jau šobrīd var sākt izmantot kredītlīniju un norēķināties par kurināmo, lai aukstajos ziemas mēnešos Jūrmalas iedzīvotāji saņemtu apkures pakalpojumus. Turklāt, ņemot vērā arī pārējos uzņēmuma Jūrmalas siltums īstenotos projektus siltumapgādes infrastruktūras pilnveidošanai, jūrmalnieki var rēķināties ar samērīgiem tarifiem.»

Šā gada oktobrī SEB banka uzņēmumam Jūrmalas siltums piešķīra finansējumu 7,1 miljona eiro apmērā Jūrmalas pilsētas siltumapgādes infrastruktūras uzlabošanai. Šī projekta mērķis ir siltumtrašu un jaunas ar šķeldu kurināmas katlumājas izbūve Kauguros, lai nodrošinātu Jūrmalas iedzīvotājus ar ekonomiski izdevīgākiem apkures un siltā ūdens apgādes pakalpojumiem.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra