Konkurences padome saņēmusi saīsināto apvienošanās ziņojumu par fiziskas personas izšķirošās ietekmes iegūšanu AS Nordeka, informē KP.

Konkrētajai fiziskajai personai ir izšķiroša ietekme arī sekojošos uzņēmumos: SIA Islande Hotel, SIA ELSSA-SIA, SIA Enerģija un Pasaule, SIA Palasta Nami, SIA Ajura, SIA Blūza klubs, SIA Nordeka serviss, SIA Nordeka oil, SIA Areti Holding, SIA L.J.S.M., SIA Select Medical, SIA Noj, AS Dinamo Rīga, SIA Glesum Investments, SIA Energo SG, SIA Licence un SIA Latuzvis.

Lēmums par apvienošanās atļaušanu, aizliegšanu vai atļaušanu ar saistošiem noteikumiem Konkurences padomei jāpieņem viena mēneša laikā no ziņojuma saņemšanas dienas. Savukārt, ja lietā nepieciešama padziļināta papildu izpēte, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts līdz trim mēnešiem no ziņojuma saņemšanas dienas.

Uzņēmumi, kas varētu sniegt būtisku un pamatotu viedokli par plānotās apvienošanās ietekmi uz tirgu un konkurenci tajā, aicināti sazināties ar Konkurences padomi.

Lai aizsargātu apvienošanās dalībnieku komercinformāciju par to darbības plāniem, Konkurences padomes mājas lapā tiek publicēta tikai pamatinformācija par apvienošanās darījumu. Plašāku informāciju par darījuma būtību var izvēlēties sniegt paši apvienošanās dalībnieki.

Uzņēmumi var iesniegt saīsināto ziņojumu par apvienošanos, ja pastāv vismaz viens no diviem nosacījumiem: (1) neviens no apvienošanās dalībniekiem nedarbojas vienā konkrētajā tirgū vai ar to vertikāli saistītā tirgū vai (2) apvienošanā iesaistīto tirgus dalībnieku kopējā tirgus daļa konkrētajā tirgū nepārsniedz 15 procentus.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra