Par starptautiskās biznesa konsultāciju kompānijas KPMG Baltics vadošo partneri Latvijā ir kļuvusi Armine Movsisjana, informē uzņēmuma pārstāvji.

Savukārt pēc 12 gadu darba Baltijā un Baltkrievijā līdzšinējais KPMG Baltics vadītājs Stīvens Jangs atgriezīsies Lielbritānijā un turpinās vadības darbu citos reģionos. KPMG Baltics partneris Stīvs Austviks turpinās vadīt Nodokļu un juridisko pakalpojumu nodaļu, bet Ondrejs Fikrle – revīzijas un konsultāciju pakalpojumus finanšu iestādēm.

KPMG Baltics SIA partnere Armine Movsisjana: «Mūsu nākamā gada prioritātes ir līderpozīciju saglabāšana revīzijas pakalpojumu sniedzēju vidū, kā arī finanšu un nodokļu konsultāciju pakalpojumu attīstīšana. Tāpat turpināsim padziļināt Baltijas un Baltkrievijas pārstāvniecību sadarbību, uzlabojot sadarbības efektivitāti, kā arī nodrošinot vienoti augstus klientu apkalpošanas standartus un atbalsta funkcijas. Nākamgad turpināsim veikt mums uzticēto Latvijas Krājbankas administrēšanu, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku līdzekļu atgūšanu par labu atlikušajiem kreditoriem. Jāuzsver, ka jau šobrīd administrēšanas gaitā 99,8% kreditoru savus līdzekļus Latvijas Krājbankā ir atguvuši.»

Armine karjeru KPMG Baltics uzsāka 2000. gadā kā jaunākā revidente, bet kopš 2008. gada bija KPMG Baltics partnere un Revīzijas nodaļas vadītāja. A.Movsisjana ir zvērināta revidente. MBA grādu starptautiskajā tirdzniecībā viņa ir ieguvusi Edinburgas Universitātē, savukārt biznesa un vadības bakalaura grādu ekonomikas un finanšu specialitātē Rīgas Ekonomikas augstskolā. Padziļinātu pieredzi Armine ieguvusi rūpniecības, finanšu, plaša patēriņa preču un pakalpojumu nozarē, kā arī finanšu pārskatu sagatavošanā atbilstoši gan vietējām tiesību normām, gan starptautiskajiem finanšu pārskatu standartiem. Armine pārvalda latviešu, angļu un krievu valodu.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra