Naudas aizdevēju kompānijas Credit24 vajadzībām lietuviešu producenti filmē reklāmas rullīšus pa Latvijas un citu Baltijas valstu mazpilsētām, vēsta reģionālais laikraksts Kursas Laiks.

Aizputē nodegušās sporta halles laukumā PMK rajonā uzliets plāns ledus, skolas puikām prieks, bet galvenais varonis - ugunsdzēsējs Armands Freimanis - jau raizējas, ka viss beigās izskatīsies nelāgi.

«Viss jau bija ar VUGD pārvaldi sarunāts, un kādam bija jāiet. Es to kastingu izturēju. Pateica: divas stundas no manis tas prasīs. Vakar te biju četras stundas un šodien jau divas. Kas vēl būs, kad tā reklāma ies gaisā. Stāsts jau ir, ka ugunsdzēsējam naudas slidām nepietiek un nu viņš ņem mikrokredītu. Visi smiesies, vēderus turēdami. Būtu zinājis, ka tā, nebūtu piekritis. Citu reizi reklāmām nepiekritīšu,» Kursas Laikam pirms filmēšanas pagājušajā ceturtdienā atklājis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks A. Freimanis.

Aģentūras Not Perfect pārstāvji Gabriēls Jucevičs un Dovila Paunksnīte iesākumā klāsta, ka šis ir dokumentālu filmu projekts par hokeju un tā mērķis ir popularizēt hokeja spēli. Tikai pēc jautājuma, vai materiāls tiks izmantots reklāmas mērķiem, viņi atklāj, ka pasūtītājs ir kompānija Credit24. Jautāts, par ko būs A. Freimaņa stāsts, G. Jucevičs saka: «Tā lai paliek dokumentālās filmas intriga!» Tā īsti neviens neatklāj, kur šeit beidzas dokumentālais stāsts un hokeja popularizēšana un kur sākas ātro kredītu izsole. «Jāteic, ka no dokumentālā kino šeit nav ne smakas, jo viss pasākums ir inscenēts no sākuma līdz beigām kā mākslas filmā,» uzsver Kursas Laiks.

Projektā iesaistīti arī skolasbērni. 6. klases skolēnus filmējot reklāmas rullītī, lai, iespējams, patiesībā popularizētu ātros kredītus.

Ir vēl viena ķeza - ugunsdzēsēji uz laukuma uzlējuši dzeramo ūdeni no Aizputes Komunālās pārvaldes ūdensvada, kas, visticamāk, kaut ko maksā.

Plašāk - 9. februāra laikrakstā Kursas Laiks.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra