Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL

Finanses

Foto: Ieva Makare/LETA

Krieviņš pametīs Valsts kancelejas vadītāja amatu  8

No rītdienas Mārtiņš Krieviņš vairs nepildīs Valsts kancelejas direktora pienākumus, aģentūrai LETA apliecināja Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Krieviņš amatu pametīšot pēc abpusējās vienošanās. Vairāk par šo jautājumu abas puses esot vienojušās neko nekomentēt.
Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanas šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas direktora vietniece, Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.

Krieviņu Valsts kancelejas direktora amatā apstiprināja 2015.gada augustā. Iepriekš viņš vadīja arī Pārresoru koordinācijas centru. Tāpat Krieviņš iepriekš strādājis Valsts kancelejā dažādos amatos, kā arī Finanšu ministrijā.

Krieviņš šobrīd ir arī KNAB priekšnieka amata pretendentu atlases komisijas vadītājs. Konkurss uz KNAB priekšnieka amatu izsludināts 2.martā. Interesentiem uz augsto amatu jāpiesakās Valsts kancelejā līdz šā gada 30.martam. 

Komentāri

 • Zemu vērtēts komentārs. Parādīt...

  VVZ

  pirms mēneša, 2017.03.20 13:36

  Novēlu Krieviņam nokļūt privātbiznesa vidē un saprast, kā godīgi tiek nopelnīta nauda, nevis sēdēt valsts pārvaldē, par neko saņemt dažus tūkstošus un apgalvot, ka valsts pārvaldē vadonīšiem vajadzētu 5 tūkstošus mēnesī.

  • Šou mī ze manī

   pirms mēneša, 2017.03.20 13:48

   Krieviņš jau nu nebūs tas, kas privātbiznesā pazudīs. Viņš bija viens no retajiem, kas radīja kaut kādu cerības staru par saprātu valsts pārvaldē.

  • Maz.vid.uzņ.

   pirms mēneša, 2017.03.20 13:52

   Vismaz kādreiz, Krieviņš bija viens no sakarīgākajiem un godīgākajiem, ko vispār ir gadījies sastapt..... Viņš nepazudīs, bet par valsts vadību ir pamatotas bažas!

 • Šalle

  pirms mēneša, 2017.03.20 13:46

  Valsts vadītājam (Puzes ķēmam) nepatīk tik apņēmīga rosība, nesaskaņojot ar viņu. Laikam kāds bija iedomājies, ka kancelejas uzdevums ir pasūtīt zīmuļus, kad beigušies.

  • jans

   pirms mēneša, 2017.03.20 15:33

   +3 -1

   varbūt tieši otrādi - puisis tiek gatavots kādam citam amatam.....

 • RD

  pirms mēneša, 2017.03.20 13:52

  Likās ka šis valsts pārvaldē bija viens no nedaudzajiem, kas vismaz kaut ko mēģināja darīt. Laikam neiederējās

  • Zemu vērtēts komentārs. Parādīt...

   VVZ

   pirms mēneša, 2017.03.20 14:49

   Viņš mēģināja tautai ieborēt, ka valsts pārvaldē vajagot vēl lielākas algas par neko nedarīšanu.Viņa uzskats ir, ka nauda rodas bankomātos.

 • bbb

  pirms mēneša, 2017.03.20 22:50

  +1 -0

  Protams, bēdigi??????- bet neaizmirstiet ,ka sācies vēlēšanu MARATONS,VISI SOLĪS,.....SOLĪS.....BŪS DIEZGAN DAUDZ PĀRSTEIGUMU,ja kāds tos gribēs saskatīt.....

Reklāma