2006. gadā autopiederumu tirdzniecības kompānija Latakko sasniedza 10,3 miljonu latu lielu apgrozījumu. Salīdzinot ar 2005. gadu, kad apgrozījums bija 8,8 miljoni latu, kompānijas apgrozījums pērn pieaudzis par 17%, Db.lv informēja uzņēmuma mārketinga projektu vadītāja Ella Krasavceva.

Apgrozījuma palielināšanos 2006. gadā ietekmēja kompānijas autocentru tīkla Pirelli Key Point straujā attīstība, klientu loka paplašināšanās un pieprasījuma palielināšanās pēc ekskluzīviem un kvalitatīviem produktiem. "Salīdzinot ar iepriekšējā gada rezultātiem, pārdoto riepu skaits palielinājies par 28%. Labi rezultāti sasniegti arī akumulatoru pārdošanā - gada laikā pārdevām vairāk nekā 50 000 akumulatoru. Pavasarī un rudenī, izmantojot īpašus dizaina risinājumus, rekonstruējām divus autocentrus Rīgā un Ventpilī. Tādēļ ar 2006. gada sasniegumiem esam apmierināti," par aizvadīto gadu stāsta Latakko direktors Jevģēnijs Kopilkovs.

Veiksmīgo rādītāju sasnieguma pamatā ir pieprasījuma pieaugums pēc tādu pazīstamu zīmolu produktiem kā Pirelli un Deta. Apgrozījuma pieaugumu ietekmēja arī lielais pieprasījums pēc lietajiem diskiem. Tomēr pārdošanas rezultāti liecina, ka latvieši par sava auto vizuālā izskata uzlabošanu vēl nemaksā tik daudz kā Eiropā - aptuveni 10% no automašīnas vērtības.

2006. gada panākumi ļauj izvirzīt augstus mērķus arī nākamajam gadam. "Viens no galvenajiem mērķiem 2007. gadā ir kļūt par lieto disku tirgus līderi un attīstīt mūsu jauno pakalpojumu - auto tūningu. Automašīnu Mercedes un BMW īpašniekiem tiks piedāvāta ekskluzīvo tūninga kompāniju Lorinser, Breyton un G Power produkcija. Šajā gadā turpināsim pilnveidot Pirelli Key Point autocentru tīklu, kā arī centīsimies popularizēt Latvijas tirgū Anglijas eļļu ražotāja Comma produkciju," nākamā gada izvirzītos mērķus nosauc J. Kopilkovs.

Kompānija Latakko ir dibināta 1994. gadā un pārstāv tādus zināmus zīmolus kā Michelin, Bridgestone, Hankook, Nankang, NexenDeta, Autostar, Antera, Momo, OZ Racing, AEZ, Dezent u.c.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra