33% AS Liepājas autobusu parks īpašnieka - uzņēmuma SIA LAP1R daļu iegādājies pastarpināti politiķim un uzņēmējam Aināram Šleseram piederošais SIA Regma 102, liecina Lursoft dati.

Izmaiņas reģistrētas 11. martā. Līdz tam 100% SIA LAP1R daļu piederēja ar politiķa Andra Šķēles ģimeni saistītajam uzņēmumam SIA Inpo 17, taču tagad šī uzņēmuma līdzdalība samazināta līdz 67%.

SIA Regma 102 pieder SIA Regma 100. Tās īpašnieks ir SIA Avadel, kas pieder Edvardam Šleseram un Inesei Šleserei, kā arī SIA Regma 1, kuras īpašnieki ir Ainārs Šlesers un Edvards Šlesers.

Laikraksts Dienas Bizness jau rakstīja, ka pēc obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma beigām AS Liepājas autobusu parks (LAP) lielākajam īpašniekam SIA LAP1R pieder 59,45% uzņēmuma akciju.

Nesen noslēdzies AS Liepājas autobusu parks obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums, kura laikā pārdošanai tika piedāvāti 59 tūkstoši akciju. Tā rezultātā piedāvājuma izteicējam - SIA LAP1R pieder 373 tūkstoši jeb 59,45% LAP akciju. Pirms tam SIA LAP1R īpašumā bija 49,99% kompānijas vērtspapīru, bet Liepājas pilsētas domes - 34,85% akciju.

Kā liecina Nasdaq Riga dati, šā gada laikā LAP cena augusi par trešdaļu, līdz 6,4 eiro. Uzņēmums pērnā gada pārskatu nav iesniedzis, taču deviņos mēnešos peļņa augusi aptuveni četras reizes - līdz 311 tūkstošiem eiro. Kompānija audzējusi arī apgrozījumu – par 2%. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra