Šī gada 11.maijā First North tirgū tiks iekļautas uzņēmuma K2 LT akcijas.

K2 LT ir pirmais Lietuvas uzņēmums, kura akcijas tiek iekļautas Nasdaq Vilnius biržas First North tirgū, liecina biržas paziņojums.
«Solis pretī First North tirgum ir piemērs tam, ko var sasniegt specifisku pakalpojumu izveides aizsācējs, ja uzņēmums to dara konsekventi un pārredzami, aug strauji un seko mūsdienīgiem pārvaldības principiem,» norāda K2 LT direktors Vytenis Labanauskas. «Mazāk nekā četru gadu laikā mēs spējām attīstīties no jaundibināta uzņēmuma līdz iekļaušanai First North tirgū. Uzņēmuma akciju iekļaušana un tirdzniecība First North sekmēs lielāku atklātību un atpazīstamību investoru vidū,» viņš piebilst.
Par savu First North Sertificēto konsultantu kompānija ir izvēlējusies M&A International Baltics.

Lietuvas kapitāla uzņēmums K2 LT, kas sniedz apbedīšanas pakalpojumus, 2011.gadā atvēra pirmo un vienīgo krematoriju Lietuvā. Krematorija atrodas brīvajā ekonomiskajā zonā Kėdainiai. Uzņēmuma darbība un tā sniegtie pakalpojumi ir novērtēti ar vairākām prestižām godalgām, tai skaitā ar Lietuvas Rūpnieku konfederācijas zelta medaļu kategorijā Product of the Year 2012.

First North darbojas kā daudzpusējā tirdzniecības sistēma, kuru organizē un pārvalda Nasdaq Ziemeļvalstu un Baltijas biržas. First North alternatīvajam tirgum nav Eiropas Savienības regulētā vērtspapīru tirgus statusa. First North tirgū iekļautajiem uzņēmumiem ir jāievēro First North noteikumi un uz tiem neattiecas regulētajam vērtspapīru tirgum noteiktās prasības. First North izvirzītās prasības ir mērenākas nekā Baltijas regulētajā vērtspapīru tirgū, tādēļ investīciju riska pakāpe First North ir augstāka.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra