1992. gada februārī dibinātais SIA Magnum Medical pārjaunojis trīs jaunas komercķīlas, kuru kopējā vērtība sasniedz 22,636 miljonus eiro, liecina Lursoft dati.

Komercķīlu pieejamās izziņas rāda, ka par labu Nordea Bank AB ir ieķīlāta visa Magnum Medical manta kā lietu kopība uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas. Lursoft dati rāda, ka vienā no pārjaunotajām komercķīlām kā parādnieks ir norādīts SIA A Aptiekas. Jānorāda, ka uzņēmums pārjaunoja 2014. gada 8. oktobrī reģistrētas komercķīlas.

Magnum Medical neto apgrozījums aizvadītajā gadā sasniedza 61,028 miljonus eiro, savukārt peļņa pēc nodokļu nomaksas bija  2,014 miljoni eiro. Magnum Medical, kas pārskata gadā bija darba devējs 121 darbiniekam, pērn nodokļos nomaksāja teju piecus miljonus eiro, rāda Lursoft rīcībā esošie dati.

Igauņu AS Magnum piederošais Magnum Medical ir iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas bizness kopīgi veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā, pēc 2013.gada apgrozījuma ieņemot 95.vietu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra